• Kocia Mama

  Kocia Mama

  Czy Kocia Mama zasługuje na szczególną uwagę z okazji Dnia Matki? Dla wielu kobiet jednym z piękniejszych dni w ciągu roku jest zbliżający się wielkimi krokami Dzień Matki. 26.05 jest świętem macierzyństwa, które można potraktować trochę szerzej niż tylko w kontekście relacji matka-dziecko.

  Czytaj dalej…

 • Upominek z kotem – 5 inspiracji

  Upominek z kotem – 5 inspiracji

  Upominek z kotem to doskonały sposób na wyrażenie naszego pozytywnego nastawienia i przyjaźni wobec kociarza. Niezależnie od okazji – czy to urodziny, święta czy po prostu dzień, w którym chcesz sprawić komuś przyjemność – upominek z kotem zawsze cieszy się popularnością.

  Czytaj dalej…

 • 3 kolekcje CatsByKat – unikatowy prezent dla miłośnika kotów

  3 kolekcje CatsByKat – unikatowy prezent dla miłośnika kotów

  Prezent dla miłośnika kotów nie powinien być dla nikogo problemem. Wiadomo przecież co oprócz kotów uwielbiają kociarze. W większości przypadków największą radość sprawi im przedmiot …

  Czytaj dalej…

 • Prezent z motywem kota – 5 argumentów na tak!

  Prezent z motywem kota – 5 argumentów na tak!

  Jeśli szukasz czegoś ciekawego i oryginalnego dla miłośnika kotów to w pierwszej kolejności koniecznie zastanów się nad prezentami z motywem kota! Niezależnie od okazji, takie upominki zawsze będą trafione i wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby, która kocha koty.

  Czytaj dalej…

 • Sklep dla miłośników kotów CatsByKat – 1 miejsce, a wiele możliwości

  Sklep dla miłośników kotów CatsByKat – 1 miejsce, a wiele możliwości

  Sklep dla miłośników kotów CastByKat to oaza dla wszystkich, którzy kochają te cudowne zwierzęta i chcą otaczać się przedmiotami nawiązującymi do ich ulubionych pupili lub dla tych, którzy pragną skomponować unikatowy prezent dla innego wielbiciela kotów

  Czytaj dalej…

 • Prezenty z kotami – 6 okazji do ich wręczania

  Prezenty z kotami – 6 okazji do ich wręczania

  Jeżeli macie wśród swoich przyjaciół kociarzy, to najprawdopodobniej wielokrotnie próbowaliście znaleźć dla nich oryginalny prezent z motywem kota. Szukanie idealnych prezentów oraz upominków bywa czasami frustrujące, zwłaszcza jeżeli zależy nam, aby znalezione przez nas prezenty z kotami wywołały w obdarowywanym człowieku prawdziwą radość.

  Czytaj dalej…

 • 7 pomysłów na prezenty z motywem kota

  7 pomysłów na prezenty z motywem kota

  Prezenty z motywem kota to doskonały sposób na obdarowanie bliskich nam osób, które mają naturalną potrzebę wyrażania miłości i przywiązania do tych cudownych zwierząt. Takie prezenty są nie tylko praktyczne, ale także sprawiają, że codzienność obdarowanej osoby nabiera pozytywnych barw i emocji. Bez względu na okazję, taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy naszych bliskich i przyjaciół, i będzie przypominał o niesamowitej więzi między człowiekiem a kotem.

  Czytaj dalej…

 • Koci kubek, jako 1 z najpopularniejszych prezentów na świecie, czyli idealny na każdą okazję!

  Koci kubek, jako 1 z najpopularniejszych prezentów na świecie, czyli idealny na każdą okazję!

  Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak mały przedmiot może zmienić atmosferę w Twoim domu lub jak wielką radość może sprawić komuś, na kim Ci szczególnie zależy? Koci kubek to nie tylko naczynie do picia. Ten drobny przedmiot użytkowy, już od rana może wprawić nas w dobry nastrój i zaaplikować nam potężna dawkę optymizmu do codziennego życia.

  Czytaj dalej…

 • Koty w Japonii – 5 faktów, o których możecie nie wiedzieć

  Koty w Japonii – 5 faktów, o których możecie nie wiedzieć

  Aktualnie koty w Japonii są nadal o wiele bardziej popularne od psów.  Szacuje się, że w tym kraju mieszka ich ok. 10 milionów. O ogromnym przywiązaniu do tych zwierząt świadczy np. tworzenie kocich wysp, gdzie zwierzęta te żyją na wolności pod szczególną ochroną

  Czytaj dalej…

 • 1 torba bawełniana z kotem, a niezliczona ilość korzyści

  1 torba bawełniana z kotem, a niezliczona ilość korzyści

  W dzisiejszych czasach coraz więcej osób poszukuje alternatyw dla tradycyjnych toreb plastikowych, szukając bardziej ekologicznych i stylowych rozwiązań. W odpowiedzi na tę rosnącą potrzebę, na rynku pojawiła się torba bawełniana wielorazowego użytku.

  Czytaj dalej…

 • Poduszka z kotem – 4 najważniejsze zalety

  Poduszka z kotem – 4 najważniejsze zalety

  Poduszka z kotem to nie tylko przedmiot do spania, ale również dodatek, który nadaje wyjątkowy charakter przestrzeni domowej. Współczesne trendy w dekoracji wnętrz pokazują, że ludzie coraz częściej sięgają po oryginalne i nietypowe przedmioty. W czasach kiedy jako społeczeństwo prezentujemy coraz silniejsze postawy pro-ekologiczne motywy zwierzęce w designu nabierają nowego znaczenia. Poduszka z wizerunkiem kota z pewnością wpisuje się w tę kategorię.

  Czytaj dalej…

 • 3 inspiracje na prezenty z kotami

  3 inspiracje na prezenty z kotami

  Motyw kota wzbudza pozytywne emocje u ogromnej liczby osób, dlatego też nie tylko kociarze ucieszą z takich upominków. Kiedy więc szukasz czegoś wyjątkowego, aby obdarować człowieka, który jest Ci bliski to pamiętaj, że wszelkie prezenty z kotami sprawdzą się idealnie na każdą okazję.

  Czytaj dalej…

 • Prezenty dla kociarzy i nie tylko: 6 dodatków z motywem kota

  Prezenty dla kociarzy i nie tylko: 6 dodatków z motywem kota

  W tym artykule przyjrzymy się kilku pomysłom na prezenty dla kociarzy, z naciskiem na produkty takie jak kubki, podkładki pod kubki, poduszki, koce, torby zakupowe i świeczki, które ozdobią dom i wnętrze mieszkania i sprawią, że każda osoba, która otrzyma prezent z motywem kota, poczuje się wyjątkowo.

  Czytaj dalej…

 • Kolekcja Maine Coon Butterfly

  Kolekcja Maine Coon Butterfly

  W odróżnieniu od Kolekcji Butterfly i Cats in Japan opierających swoje wzory na typowej grafice, wzornictwo Maine Coon Butterfly ma bardzo malarski charakter. Ta kolekcja będzie odpowiednia dla osób zwracających uwagę na detale, kolorystykę i postrzegających świat przez pryzmat obrazów.

  Czytaj dalej…

 • Kolekcja Cats in Japan

  Kolekcja Cats in Japan

  Wielbiciele kotów wiedzą, że jedną z kultur, która w sposób szczególny odnosi się do tych zwierząt, to kultura japońska. Z myślą o miłośnikach tego regionu świata stworzyliśmy wyjątkową Kolekcję Cats in Japan.

  Czytaj dalej…

 • Kolekcja Butterfly

  Kolekcja Butterfly

  Polowanie na motyle to jedna z ulubionych zabaw naszych kocich przyjaciół. Z myślą o tej aktywności powstała Kolekcja Butterfly, gdzie znajdziesz oryginalnie zdobione drobiazgi, które spowodują, że Twoja codzienność stanie się przyjemniejsza i nabierze nowej jakości.

  Czytaj dalej…