3 inspiracje na prezenty z kotami

prezenty z kotami CatsByKat inspiracje

Prezenty z kotami = idealna inspiracja

Prezenty z kotami to jedne z najchętniej otrzymywanych prezentów. Motyw kota wzbudza pozytywne emocje u ogromnej liczby osób, dlatego też nie tylko kociarze ucieszą z takich upominków. Kiedy więc szukasz czegoś wyjątkowego, aby obdarować człowieka, który jest Ci bliski to pamiętaj, że wszelkie prezenty z kotami sprawdzą się idealnie na każdą okazję, a zwłaszcza na urodziny, imieniny i na Boże Narodzenie.

Urodziny

Poszukiwanie prezentów urodzinowych potrafi niejednego z nas przyprawić o ból głowy. Pierwszą rzeczą, którą warto wtedy zrobić, to postanowić, że interesują nas prezenty z kotami. Od tego momentu połowa problemów rozwiązuje się sama, prawda?

Prezent urodzinowy może mieć zarówno wymiar dekoracyjny jak i praktyczny, ale my sugerujemy, żeby połączyć oba te wymiary. Znakomitą inspiracją może być zestaw prezentowy składający się z koca i poduszki typu jasiek. Koce polarowe jednowarstwowe z nadrukiem kota oraz poduszka z mikrofibry z tym samym motywem idealnie sprawdzą się w każdym domu.

Imieniny

Imieniny to kolejne ważne święto. Jeżeli masz w rodzinie lub wśród przyjaciół ludzi, którzy w życiu codziennym lubią motywy zwierząt, to na pewno ucieszą się z prezentów z kotami. Na tą okazję sprawdzi się kubek ceramiczny wraz z podkładką (najlepiej z MDF-u) w połączeniu z bawełnianą torbą na zakupy i świeczką zapachową.

Sprawdź daty imienin i zaznacz je w swoim kalendarzu, żebyś miał czas na znalezienie idealnego prezentu.

Boże Narodzenie

Czas poszukiwania prezentów przed Świętami Bożego Narodzenia to jeden z najbardziej stresujących momentów w ciągu roku. Chcemy, żeby nasze prezenty były szczególne i niepowtarzalne. I tak się się stanie jeżeli zdecydujemy się na prezenty z kotami. Znakomitym sposobem zaoszczędzenia sobie nerwów i kłopotów jest zakupienie dużych zestawów prezentowych.

W skład przykładowego zestawu może wejść koc, poduszka, kubek, podkładka, świeca zapachowa, magnes, obrazek dekoracyjny, bawełniana torba. Taki prezent może otrzymać jedna osoba, ale jak dobrze przyjrzymy się takiemu zestawowi, to zauważymy, że możemy z niego stworzyć kilka mniejszych prezentów z kotami. Oznacza to, że jednym większym zakupem możemy zagwarantować sobie 2 a nawet 3 prezenty z kotami.

Bez względu na to, na jaką okazję szukasz prezentu, pamiętaj, że prezenty z kotami mają uniwersalny charakter i sprawią dużą radość obdarowanej osobie, a Ty będziesz mieć wyjątkową satysfakcję wiedząc, że wręczyłeś coś niepowtarzalnego.

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *